گل چت

باران چت

در این روز های بحرانی شیوع ویروس کووید 19 و قربانیان ویروس کرونا این ویروس در همه جا در کمین است و در صورت رعایت نکردن نکات بهداشتی فردی و اجتماعی افراد زیادی را درگیر میکند .

یکی از موارد اصلی انتقال ویروس قلیان سرا و قهوه خونه ها میباشد که در آنها قلیان ها را به صورت گروهی و مشترک استفاده میکنند .

یکی دیگر از موارد انتقال کافی نت ها نیز میباشند و وقتی یک فرد مبتلا در کافی نت با صفحه کلید کامپیوتر تایپ میکند در صورتی که بعد از یک فرد سالم با همان کیبورد تایپ یا چت میکند احتمال ابتلا به این ویروس را دارد .

این روزها تمامی اطلاعیه هایی که از طرف وزارت بهداشت داده میشوند رعایت نکات بهداشتی ، شستن دست ها با آب صابون ، استفاده از دستکش و ماسک ، رعایت فاصله با افراد بیمار و … میباشند .

بااین حال به برخی از موارد حساس اشاره نمیشود و هموطنان عزیز باید در تمام مدت شبانه روز حواسشان به بهداشت خود باشد و هرلحظه با انجام هرکاری بدانند که احتمال درگیر شدن به این ویروس وجود دارد .

در چتروم ما یعنی گل چت تمامی اطلاعیه ها و اخبار وزارت بهداشت به اطلاع کاربران رسانده میشود و میتوانید با عضویت در این چت از اخرین اخبار ویروس کرونا مطلع شوید .

چتروم باران

همین اکنون میتوانید با کلیک بر رروی همین صفحه وارد چت روم شلوغ فارسی شوید و حتما برای تایپ در این چت روم نکات بهداشتی را رعایت کنید .

برای این منظور کاربرانی که با سیستم وارد چت میشوند ماوس و صفحه کلید خود را مرتب با الکل یا مواد ضدعفونی کننده ضدعفونی کنید و کاربرانی که با گوشی وارد سایت میشوند تمام قسمت های گوشی را با همین مواد ضدعفونی کنید .

چتروم باران

باران چت
باران چت

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *